MKM  Makine Kontrol Mümessillik Ltd. Şti                                                                                              Ankara

 


 

 

 

Ana sayfa 

Hakkımızda 

Ürünler

Temsilcilikler 

İletişim

Önemli Mümessillikler
 


 

 

 

 

 

 

HAKKIMIZDA 

MKM Limited Şirketi 

Endüstriyel ve Materyal Test Cihazlarının ithalatını yapmakta, sattığı ürünlerin satış sonrası servis hizmetini sunmaktadır. 1985 yılından 1995 yılına kadar ANT, 1995 yılından bugüne MKM Ltd Şti adı altında çalışmakta olan firmamız, sektöründe 20 yılı aşan tecrübe birikimini konularında uzman çalışanlarıyla hizmete dönüştürmektedir.

Firmamız, biyokimya, tıp, ilaç, gıda, çevre, gibi konularda üretim ve hizmet veren kuruluşların laboratuvar ve saha tipi cihaz ve donanımlarını ve çeşitli malzeme ve yedek parça ihtiyaçlarını, temsilcisi olduğu firmalardan ithal ederek müşterilerine ulaştırmaktadır.

Firmamız özellikle sağlık alanında eğitim veren okulların her türlü simülasyon ve standart hasta laboratuarlarının kurulumu (projelendirilmesi, yazılım desteği ve maket donanımının sağlanması) ile okulların elektronik sınav, soru bankası ve benzer uygulamaları konusunda uluslararası ortaklarıyla işbirliği içinde hizmet vermektedir

Teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek verdiğimiz hizmetleri sürekli geliştirmek, yenilemek ve hizmet verdiğimiz müşterilerle temsil ettiğimiz firmalar arasında güvenli bir köprü kurmak temel hedefimizdir.


www.mkmltd.com
 

 

 

 

 

  MKM Makine Kontrol

  Mümessillik Ltd Şti.
  

   info@mkmltd.com

  www.mkmltd.com

 

 

 

 

Jet Fuel Supply Sistemi

 

 

Storage Tank

Sistemi

 

 
 
               Tasarım: Gazi ER