MKM  Makine Kontrol Mümessillik Ltd. Şti                                                                                              Ankara

 


 

 

 

Ana sayfa 

Hakkımızda 

Ürünler

Temsilcilikler 

İletişim

Önemli Mümessillikler
 

 

 

 

 

PETROL TEST CİHAZLARI

Distilasyon Cihazı,bakır şerit korozyon cihazı,viskozimetre,Anti ıcing test cihazı,Penetrasyon test cşhazı,oktan analiz cihazı,viskozimetre cihazı,Gres test cihazı v.b gibi cihazlar..

JET YAKITI CİHAZLARI

Havaalanı İkmal tankerleri,hidrant Aracları,tankerlere ait her türlü ikmal parçaları,çeşitli nozzle ler,Filtre Su ayırıcıları,dolum kolları,ikmal hortumları ve hortum kelepceleri,Filterelr ve elementleri,yakıt numune alma,dispensing sistemleri, yuzer Emme kolları,Aqua Glo su tesbit sistemlerimobil hydrant ve dolum sistemleri, v.b gibi ekipmanlar..

FARMAKOLOJİ, FİZYOLOJİ VE DENEY HAYVANLARI EKİPMANLARI

Analgesia cihazları,Anestezi cihazları,Anestezi maskeleri,Rotor od traedamisl cihazları, Stereotaxic ekipmanlar, Infuzyon pompaları, Besleme sondaları,Isıtmalı ameliyat masaları,rat hot plate, Tail flick cihazları,Plantar test cihazları,hole board,rat ve mice kafesleri,tavşan kafesleri,IVC uniteleri,Restrainer box sistemleri,araştırma amaclı ameliyat mikroskobu (hayvanlar icin)manipulatör cihzları,hayvan giyotinleri,Hayvan yakma fırınları,Isolator sistemleri,otenazi box'ları vd..

KAFESLER (Fare, Sıçan, Tavşan, Köpek vd)  ve IVC ÜNİTELERİ

KAFES YIKAMA CİHAZLARI

 

SU ARITMA CİHAZLARI

Temsilcisi olduğumuz Global Water Technologies firması 1990 dan beri afet,yardım ve askeri amaçlı mobil kendinden korumalı su arıtma sistemleri üretmektedir.

Bu üniteler Çöl fırtınası harekatı zamanında, Raunda, Somali, Haiti ve Bosna gibi yerlerde kullanılmıştır ve kullanılmaktadır.

Amerika'daki 'Mitch' kasırgasından sonrada yine bu tür aygıtlar ile temiz su sağlanmıştır. Aynı zamanda bu tur makineler ile deniz suyundan da içilebilir su elde etmek mümkündür.

BETON ZEMİN ASFALT TEST CİHAZLARI VE EKİPMANLARI

Permebilit cihazları,Vicat aletleri,shrinkage ölçü cihazları,otomatik flexure cihazları,marschall cihazları,presler,piknometre,likit limit takımları,v.b gibi cihazlar,

 

 

 

 

 

 

  MKM Makine Kontrol

  Mümessillik Ltd Şti.
  

   info@mkmltd.com

  www.mkmltd.com

 

 

 

Jet Fuel Supply Sistemi

 

 

Storage Tank

Sistemi

 
 
               Tasarım: Gazi ER